Kontakty
hero background

Telefonické konzultace Milana Schirla jsou přesunuty do Poradny na www.CestaZelvy.cz

Sídlo firmy

Masarykovo náměstí 18 (2.patro)
549 54 Police nad Metují

Dříve, než začnu léčit, musím provést důkladné vyšetření a dobrat se k příčině onemocnění. Úvodní vyšetření tradiční čínské medicíny trvá přibližně jednu hodinu. Jeho hlavním nástrojem je dotazování se. Vyptávám se nejen na vaše konkrétní onemocnění, ale i na vaše další problémy, které s onemocněním zdánlivě nemusejí souviset. Poté změřím pulz a prohlédnu si váš jazyk. Pulz a jazyk slouží jako poměrně důležitý diagnostický nástroj a mohu z obou vyčíst mnoho nejrůznějších nerovnováh v organismu.
Ordinace Milana Schirla

Na první sezení je dobré (ale ne nutné) si přinést lékařské zprávy, laboratorní vyšetření apod., pokud je máte. Po shromáždění všech příznaků určím základní obrazy nemoci a stanovím léčbu.

Doba léčby pacienta metodami tradiční čínské medicíny, je velmi individuální. Trvá od jednoho týdne až řádově po měsíce. Obecně se dá říct, kolik let onemocnění trvá, tolik měsíců se léčí. Zlepšení problému by mělo být znatelné do dvou až tří měsíců léčby. Mnoho pacientů však pociťuje účinek léčby již mnohem dříve.

Kolik co stojí

Jelikož je terapie tradiční čínské medicíny velmi individuální, nedá se předem stanovit přesná cena. Z tohoto důvodu zde přikládám jen orientační ceník:

úvodní vyšetření (50-90 min) 800 Kč
kontrola (cca 20 min) 200 Kč
jedno terapeutické sezení (cca 60 min) 350 Kč
bylinná směs TANG (na jeden měsíc) cca 1 300 Kč 
bylinná směs TANG již uvařená (na jeden měsíc) cca 1 500 Kč
tablety z bylinných extraktů (na jeden měsíc) cca 1 150 Kč
bylinné tinktury (na jeden měsíc) cca 580 Kč
vitální houby (na jeden měsíc) cca 1 380 Kč

Konzultace probíhají pouze na základě objednání. Ozvěte se mi a domluvíme si termín.

Milan Schirlo

Logo Milan Schirlo

IČO: 08579997