Ha Thanh Špetlíková

Spetlikova

S Milanem jsem se seznámila skrze mé dlouhodobé zdravotní problémy, od nichž mi právě jeho houby ulevily. Hned jsem mu s díky a pochvalou psala a zajímala se, co dalšího nabízí. Bylo to těsně předtím, než začal vyrábět i léčivé bylinné tinktury a já mu nabídla, že mu svou trochou do mlýna můžu pomoci s propagací jeho skvělých a prospěšných výrobků.

Když jsem později měla to štěstí a seznámila jsem se s ním osobně, nadchnul mne svou přirozenou vřelostí, úsměvem a hojnou energií, kterou si nešetří pro sebe, ale sálá do okolí. Milan mne následně pozval na výstavu svých fotografií z cest, kde jsem poznala, jaký je to náruživý cestovatel a výborný fotograf. Vernisáž byla součástí jeho charitativního projektu, při němž se od dárců vybíralo oblečení a boty a výtěžek z prodeje fotek šel na transport těchto darů právě do Vietnamu do zapadlých horských oblastí Hazangu a Sapy. Neskutečně mne tato iniciativa překvapila a potěšila a zároveň jsem si hned vyčetla, že já sama jsem pro svou zemi něco takového ještě nepodnikla.

Návštěva výrobny tinktur byla pro mne ohromným zážitkem a poučením. Mohla jsem vidět, jak se procesu účastní mnozí členové rodiny a jak do sebe vše krásně zapadá. Když například paní babička procesu dynamizování tinktur říká, že je dimenzuje, což jí ale nic neubírá na zápalu, se kterým to dělá. Vidět vše na vlastní oči ve mne vzbudilo ještě větší důvěru k Milanovým produktům.

Jsem ráda, že mi Milan i se svými léčebnými přípravky vstoupil do života a budu mu nadále moc fandit a v rámci možností i podporovat, protože jeho práci důvěřuju a byla bych velmi ráda, aby pomohla i dalším lidem.

Ha Thanh Špetlíková