Ha Thanh Špetlíková

Spetlikova

S Milanem jsem se seznámila úplně náhodou v době, kdy jsem řešila dlouhodobé zdravotní problémy. Komunikovali jsme spolu jen on-line. To jsem ještě netušila, že jeho znalosti a zkušenosti poodhalí příčiny toho všeho, a že zmínka o účincích vitálních hub bude začátkem mého vyléčení.

Když jsem později měla to štěstí a seznámila jsem se s ním osobně, nadchnul mne svou přirozenou vřelostí, úsměvem a hojnou energií, kterou si nešetří pro sebe, ale sálá do okolí. Milan mne následně pozval na výstavu svých fotografií z cest, kde jsem poznala, jaký je to náruživý cestovatel a výborný fotograf. Vernisáž byla součástí jeho charitativního projektu, při němž se od dárců vybíralo oblečení a boty a výtěžek z prodeje fotek šel na transport těchto darů právě do Vietnamu do zapadlých horských oblastí Hazangu a Sapy. Neskutečně mne tato iniciativa překvapila a potěšila a zároveň jsem si hned vyčetla, že já sama jsem pro svou zemi něco takového ještě nepodnikla.

Jsem ráda, že mi Milan i se svými léčebnými přípravky vstoupil do života a budu mu nadále moc fandit a v rámci možností i podporovat, protože jeho práci důvěřuju a byla bych velmi ráda, aby pomohla i dalším lidem.

Ha Thanh Špetlíková